Лех Валенса шукає роботу

“Я банкрут!”. Експрезидент Польщі Валенса шукає роботу

Колишній президент Польщі Лех Валенса шукає додаткову роботу, оскільки пандемія коронавірусу вдарила по його фінансах.

Про це повідомляє “Європейська правда” із посиланням на Onet.

77-річний Валенса заявив, що через пандемію не може літати з лекціями за кордон, а його пенсії в 6 тисяч злотих не вистачає.

“Я не знаю, що робити, тому що я не можу літати на лекції, і мені потрібно трохи підзаробити, тому що моя дружина витрачає більше, ніж ми маємо”, – зізнався він.

Валенса, який за професією електрик, сказав, що шукає додаткову роботу.

“Найкраще почуваюся електриком. Я досі пам’ятаю закон Ома, закон Кірхгофа і ще кілька речей. Але, чорт забирай, все змінилося, і я не знаю, чи не вб’ють мене зараз ці машини”, – сказав колишній президент.

У листопаді в інтерв’ю Rzeczpospolita Валенса заявив, що він банкрут.

“Після шести місяців такої ситуації, як зараз, я піду з торбами і збиратиму гроші перед церквою, і я кинув свою останню роботу, тому що умови були нижчі за мої потреби”, – додав він.

Валенса – співзасновник і перший керівник профспілки “Солідарність” у 1980-х роках, у 1983 році він отримав Нобелівську премію миру.

На президентських виборах 1990 року Валенса був обраний президентом Польщі у другому турі, набравши 74,25 % голосів. Перед ним стояли найважчі проблеми політичної нестабільності та переходу Польщі до вільної ринкової економіки.

У 1995 році Валенса програв вибори Александру Квасневському. Він повернувся на свою колишню роботу електрика на судноверфі.

56 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up