Костюм – як відображення внутрішнього стану чоловіка

Як зауважив колись Ів Сен-Лоран, «найважливіше в одязі — людина, яка його носить». І дійсно, дивлячись на костюм, можна багато чого сказати про його власника. А як саме пов’язані одяг і внутрішній світ людини? Який зв’язок існує між вашим одягом і впевненістю в собі?

Насправді, самий прямий. Сучасні модельєри і дизайнери впевнені: саме одяг змінює людину, диктує манеру її поведінки. Гарний костюм може підвищити настрій навіть краще, ніж келих червоного вина або антидепресант. Одяг впливає на внутрішню культуру і здоров’я, змінює пріоритети і смаки. Яким ви хотіли б себе бачити: привабливим, спокусливим, переконливим? Обраний одяг — це спочатку послання собі, а після — оточуючим.

Спробуйте поекспериментувати зі стилем, фасоном, забарвленнями. Одяг може змінити ваше уявлення про себе, відкриє нові риси в характері, грамотно висловить індивідуальний посил суспільству. Адже стиль — це не що інше, як один із шляхів спілкування з оточенням. Це продовження вашого внутрішнього світу, вашого погляду на самого себе. Якщо хочете, це публічна демонстрація вашої самооцінки. Ваш стиль — це саме те, що ви даєте суспільству, виходячи вранці зі свого будинку.

Так, наприклад, солідний діловий костюм асоціюється зі стриманістю, престижем і владою. Він безпосередньо пов’язаний з успіхом, кар’єрним ростом, впливом і репутацією. Стильний чоловік — це не просто одягнена зі смаком людина, яка продумала всі деталі гардеробу від ґудзиків до носової хустки. Йому дійсно підходить те, що він носить. Це і є взаємозв’язок зовнішнього і внутрішнього, відповідність іміджу і стилю. Такий гармонійний образ формується завдяки смаку і почуттю прекрасного, а також знанням основ стилістики та законів гармонії.

Оскар Уайльд якось сказав: «Кожен повинен бути твором мистецтва або носити на собі витвір мистецтва». І тут безпрограшним варіантом стане індивідуальне пошиття. Адже гармонійніше за все людина відчуває себе в «своєму» одязі — тому, який відповідає його іміджу і енергетиці, його внутрішньому світу. Такий одяг вигідно підкреслює природні особливості, індивідуальність. Саме в ньому легко бути самим собою.

Послуга індивідуального пошиття від Авторської майстерні одягу преміум-класу для чоловіків Rose Тailor — це значно більше, ніж просто оновлення гардеробу. Це враження, які починаються із зустрічі між Вами і Вашим кравцем. Від петлі для гудзика до коміра: в образі повністю враховуються Ваші побажання, особливості фігури і стилю. Потім починається процес — еталон ручної роботи, професіоналізму та відданості справі. Він триває від зняття мірок до отримання готового предмету елегантного чоловічого одягу. 

Авторська майстерня Rose Тailor — це неперевершена якість брендової тканини, з якої шиється костюм, його абсолютно точний крій і кожна бездоганно пряма строчка. Елітна фурнітура здатна підкреслити естетику будь-якого наряду, зробити його не тільки зручним, але і максимально ефектним, по-справжньому красивим і неодмінно стильним. Тому при створенні Вашого гардероба ми беремо тільки фурнітуру преміум-класу від провідних англійських і італійських брендів. Наприклад, продукцію компании Holland & Sherry, яка використовується для створення одягу Королівської родини.

Синергія всіх складових дарує власникові костюма, зшитого на замовлення в Rose Тailor, максимальну впевненість в собі, багате відчуття ідеальності, неперевершеності і привабливості. Саме такий одяг здатен створити переконання, що він є гармонійним продовженням Вашого внутрішнього стану. Зрештою, зустрічають у нас як і раніше «по одягу». Тож в Ваших силах зробити так, щоб Ваш зовнішній вигляд відображав усе багатство Вашої душі.

44 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up