Львівгаз

Мешканців Львівщини закликали подавати позови до “Львівгаз збуту”

Юристи незалежного громадського проекту «Ліга антитрасту» збирають заяви від жителів Львівщини, які за останні півроку постраждали від завищених цін компанії «Львівгаз збут».

Про це інформує сайт zaxid.net.

Скарги збирають для колективного долучення до розслідування Антимонопольного комітету (АМКУ) щодо можливого зловживання найбільшого газопостачальника області та відшкодування завданої його діями шкоди.

Західне міжрегіональне територіальне відділення АМКУ 26 січня розпочало розслідування проти «Львівгаз збуту» через зловживання монопольним становищем. Газзбут підозрюють у завищенні ціни продажу газу для побутових споживачів приблизно на 2-2,5 грн/м3 у період із вересня 2020 року до січня 2021 року.

Всі абоненти компанії можуть долучитися до справи як треті особи та отримати в подальшому відшкодування спричиненої шкоди (переплати) в подвійному розмірі.

Доєднатися до розслідування можна у два способи:

Споживач може самостійно скласти та скерувати відповідну заяву до Західного міжрегіонального територіального відділення АМКУ. У ній треба вказати, що ви є споживачем «Львівгаз збуту» і рішення комітету може суттєво зачепити ваші інтереси. До заяви слід додати документи на підтвердження цього (платіжки, рахунки або скріни з особистого кабінету на 104.ua) та направити її на адресу місцевого відділення АМКУ – 79000, м. Львів, вул. Коперника, 4, або ж подати в електронному вигляді.

Постраждалий абонент може долучитися до колективної заяви, яку готують юристи «Ліги антитрасту». Для цього потрібно заповнити анкету за посиланням, опісля експерти безкоштовно підготують усі необхідні документи та супроводжуватимуть цей процес в подальшому.

«Чим більше людей вступить у справу, тим більше доказів зловживань зможе зібрати АМКУ та тим гарантованіше буде доведення вини газовиків, які безцеремонно обдирають населення кожного місяця», – йдеться в повідомленні «Ліги антитрасту»

42 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up