У Дніпрі “рускоязичниє родітєлі” домагаються звільнення вчительки-патріотки

У Дніпрі в школі №137 виникла конфліктна ситуація через проукраїнську позицію викладача Вікторії Жданової.

Про це повідомляє видання 49000.

Зазначається, що деякі батьки школярів вимагають звільнення вчительки через її активну просвітницьку діяльність.

Про те, що відбувається вперше розповіла публічно депутат облради від партії «Громадська сила» Олена Зєєва. За її словами, деяких батьків другокласників не влаштовують методи викладання Жданової.

Остання, зокрема, розповідає учням на своїх уроках, що Росія – країна-агресор і потрібно спілкуватися українською мовою, в Криму є вороги, а росіяни вбивають українців.

Батьки наполягають, що в районі міста, в якому знаходиться школа, 80% жителів російськомовні і їх не влаштовують “тези” Жданової.

Тим часом директор школи Ірина Гайдар проти звільнення. У неї, з професійної точки зору, до Жданової претензій немає. Навчальний процес організований належним чином. Промови вчительки не суперечать державній політиці.

“Що вчитель говорить неправильно? Хто буде заперечувати, що у нас сьомий рік йде війна? На Сході досі стріляють, гинуть герої. Те, що викладач прищеплює любов до української мови, я вважаю, це плюс», – сказала керівник.

Гайдар додала, що конфлікт виник не між викладачем і учнями, а саме між учителем і частиною батьків.

51 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up