Етикет XXI століття. Кому це треба?

«Тільки дурні люди не судять по зовнішності». Оскар Уайлд

Здавалося б, навіщо всі ці умовності? Ми живемо не в XIX столітті, етикет давно перестав бути обов’язковою частиною ділового спілкування. Молоді підприємці хизуються в драних джинсах і футболках з непристойними написами, і це вже не здається чимось незвичайним.

Насправді, дотримання дрес-коду, серйозний підхід до свого гардеробу є частиною переможної стратегії. Недарма відомий американський підприємець і далекоглядний інноватор Соломон Прайс, визнаний “батьком” оптової торгівлі, вчив своїх співробітників: «Одяг – це найперша частина комунікації. Програвши її, далі виграти поєдинок вже набагато складніше. Люди настільки зайняті, що найчастіше приймають рішення, виходячи з поверхневого враження. Ви повинні впливати на співрозмовника з першої хвилини зустрічі».

З розширенням меж і залученням в міжнародні бізнес-процеси, у ділової людини з’явилася необхідність розбиратися в стандартах, давно визнаних у світовій практиці. Все частіше доводиться бувати на заходах, які вимагають певного зовнішнього вигляду і форми одягу. Все більшим попитом користуються смокінги і фраки, а колись загадкові шифри в запрошень – Вlact Тie, Casual, Semi-formal та інші – стають все більш звичними.

Дизайнер Роман Данилів

Дотримання форми одягу – це прояв поваги до господарів та інших учасників зустрічі. З’явившись на урочистий прийом в рваних джинсах, ви перекреслите всі старання організаторів створити гарну атмосферу заходу. Таке собі може дозволити тільки епатажна зірка, на яку гості приходять подивитися як на клоуна в цирку.

Дрес-код – це в першу чергу відображення формату заходу. Порушуючи його або слідуючи йому, ви демонструєте своє ставлення до події. Іноді ваші вольності можуть бути дуже доречні, але частіше – приведуть до непорозумінь. Клієнти, партнери, керівництво зустрічають і оцінюють, перш за все, по одягу. Шаблони і образи в мозку кожної людини дуже сильні. І не потрібно прагнути їх ламати, краще оберніть на свою користь.

Звісно, одним костюмом не всі випадки життя ніяк не обійдешся. Поважаючому себе діловому чоловікові необхідний універсальний гардероб. Один костюм підбирається «на кожен день», інший – для особливо важливих зустрічей; для деяких заходів потрібні костюми специфічного крою, відомі під назвами «фрак» і «смокінг». Дотримання дрес-коду надасть вам додаткових балів в очах оточуючих. Адже, доки ви не заговорили, про вас говорить одяг.

Авторська майстерня Rose Тailor пропонує індивідуальне пошиття одягу преміум-класу для чоловіків. Крім ділових та клубних костюмів, створюємо особливі речі для урочистих подій: фраки, смокінги, вишукані жилетки. Наша унікальність в тому, що ми намагаємося надати клієнтам найкраще. Завдяки, наприклад, замкам чи ґудзикам, які у нас лише англійські та італійські, виробу додається особливого шарму. Щоб зробити справжній шедевр мистецтва, беремо тканини найвищого гатунку. Розуміємо, що і колір притягує погляд, породжує емоцію…

Кожен клієнт для нас – особистість, для кожного зберігаємо індивідуальний підхід. Тому ми так активно завойовуємо серця гостей не тільки з усіх куточків Львова, а й України і зарубіжжя. Майстерня Rose Тailor створює імідж для яскравих, сильних особистостей, для справжніх чоловіків, кращих представників свого покоління. Ми створюємо одяг, в якому Ви відчуєте себе ідеально.

51 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up