Вулицю Шевченка у Львові відкрили для проїзду

Вулицю Шевченка у Львові відкрили для проїзду

Завершено другий етап ремонту вул. Шевченка — на ділянці від вул. Хорватської до вул. Я. Мудрого. Від сьогодні, 30 грудня, вулицю повністю відкрито для проїзду транспорту. Вартість ремонту зазначеної ділянки становить 58,8 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

За інформацією ЛКП «Львівавтодор», проектно-кошторисна документація на реконструкцію вул. Шевченка, на ділянці від вул. Хорватської до вул. Я. Мудрого, була розроблена 2020 року проектною організацією ТзОВ «Трамдорпроект». Довжина вулиці в межах реконструкції – 368 м.

Проектом передбачено повне розбирання дорожнього одягу, трамвайних колій і тротуарів, зрізка зелених насаджень, які попадають в межі виконання робіт та інші роботи.

Як повідомив Орест Олеськів, начальник управління транспорту ЛМР, з 30 грудня буде відновлено рух автобусного маршруту № 17 по вул. Шевченка.

«Натомість маршрути № 6а і № 49, які курсують в Рясне, їздитимуть так як і їздили, їх повертати на вул. Шевченка не будемо. Відзначу, що з наступного року розпочинає діяти Львівська МТГ, тому на початку січня почне працювати маршрут № 61, який курсуватиме з с. Підбірці до с. Підрясне. І цей маршрут поїде по вул. Шевченка. Однак, коли розпочнеться наступний етап ремонту вул. Шевченка, то маршрут № 61 буде об’їздити по вул. Тунельна — пр. Чорновола”, — розповів Орест Олеськів.

20 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up