Натхнення  від Романа Даниліва та ROSE TAILOR

Натхнення від Романа Даниліва та ROSE TAILOR

Сьогодні своїми роздумами про культуру, зокрема, сучасного одягу, ділиться Заслужений лікар України Сергій Федоренко:

«Взятись за написання цих рядків мене спонукали два чинники: зовнішній вигляд сучасної молоді та відвідини студії індивідуального пошиття чоловічого одягу ROSE TAILOR. Скажіть відверто, гонорові галичани: високоінтелектуальні та прискіпливі, літні та молоді, невже Вас не шокує безликий вигляд багатьох із нас на вулиці, в офісі, театрі, церкві, на офіційних заходах? Втративши подекуди вимогливість до мови (зросійщення та на кожному кроці нецензурні слова), ми також послабили вимоги і щодо нашої зовнішності. Ще не так давно, будучи в інших містах, я з гордістю чув: «Ах, як у Львові красиво вдягаються! Слово «файно» тільки там і пасує». А сьогодні за вдаваною розкутістю та демократичністю у багатьох стає помітною елементарна невихованість, низький рівень культури, зокрема, в одязі.

На жаль, зовнішня аморальність часто нині стає своєрідним етикетом поведінки. Для мене, людини із високоморальними  цінностями та поглядами, м’яко кажучи, дуже комічно виглядають джинси із порізами-дірками та сукні, пошматовані розрізами абияк і будь-де. Також, на жаль, на наших архітектурно вишуканих вулицях тепер так часто можна побачити жінок чи чоловіків, убраних з ніг до голови за останнім писком моди, втім, більш схожих на манекенів, ніж на живих людей. Розумію, таким чином вони прагнуть самовираження, втім, забувають просту істину: завжди і всюди людину зустрічають передусім по одягу.

  • Культура носіння одягу є настільки ж важливою, як і сама культура людини. Наш вигляд – це перша ознака індивідуальності, своєрідна іміджева візитівка.

Завітавши у Львові на вулицю Демнянську в Імперію (не бійтесь цього цілком доречного тут слова) з індивідуального пошиття елітного чоловічого одягу ROSE TAILOR, я був надзвичайно вражений. Господар Роман Данилів, хоч і молодий, але вже з першого знайомства видно, що це професійний менеджер, дуже захоплююче розповідав про світ кольору, текстури, дизайну та тканин для чоловічого одягу… Одразу був помітним його професійний підхід до справи – він завжди так переконливо запрошує у світ краси, самобутності та неймовірних відчуттів – ніби ти знаходишся не на околиці Львова, а десь у Мілані, Римі, Парижі… Оглядаючи колекцію цього бездоганного одягу, одразу подумки приміряю на себе цю красу. А підібравши собі декілька ексклюзивних маринарок, починаю глибше усвідомлювати, що саме вдало підібраний одяг створює перше стійке враження про мене, мої манери, звички, характер. У шоу румі ROSE TAILOR усе вишукане, доречне, приємне, стильне та відповідає високим стандартам тканин, прикладних матеріалів та технології пошиття. Так і хочеться у цих моделях покрасуватись на ділових зустрічах, офіційних прийомах, на романтичній чи дружній вечері.

Читати також:  Роман ДАНИЛІВ: «Вишуканий костюм та досконале володіння іноземною мовою - ваша візитка успішності!»

На прикладах багатьох своїх постійних поціновувачів Роман Данилів доводить, що навіть в умовах економічної нестабільності можна і треба вдягатися добротно, розкішно, якісно і зі смаком. Стиль одягу, який пропонує ця авторська швейна майстерня, не допускає недбалості, неохайності. Саме тому кожної пори року так багато чоловіків оновлюють саме тут свій гардероб – замовляють пальта, куртки, костюми, піджаки, трикотажні вироби, взуття… Їх тут шиють на замовлення, або пропонують готові речі, корегуючи їх по фігурі. До того ж дотримуються трьох незмінних постулатів: пошиття чоловічого одягу на замовлення, професійна робота з так званими напівфабрикатами та надання готового дизайнерського продукту.

Потрапляючи із світу вуличної буденності в атмосферу творчості та професіоналізму, розумієш, що незалежно від віку, соціального статусу, професії, особистих переваг, з власним іміджем людина може експериментувати до безконечності. Втім, це потрібно робити за участі фахівців. Таких, як Роман Данилів. До них тягнуться, закохуються в їхню одержимість та силу волі, в їхнє прагнення змінити і наше довкілля, і нашу культуру, щоб кожен виглядав неперевершено, або як мінімум – індивідуально. Бо лише тоді сірість зникне з нашого поля зору. Саме тоді з відчуттям міри ми гордовито вирізнятимемося у натовпі. Хіба цього мало? Розумію, що кожному часу притаманна своя мода. Так було, так є і так буде завжди… Втім, нехай новітнє завжди виглядає бездоганно та зі смаком, який ніколи не полишав галичан та лише підсилював їх відчуття власного «я».

Читати також:  Моя мрія - одягнути львів’ян у вишукані костюми з найвідоміших англійських та італійських брендових тканин, - Роман Данилів

Головний лікар Львівської обласної інфекційної лікарні, Заслужений лікар України СЕРГІЙ ФЕДОРЕНКО:

«В Україні сьогодні не так багато фірм, які працюють лише з брендами найвищого рівня. Я особисто переконався, що одяг преміум-класу Романа Даниліва – це елегантність, бездоганний крій, комфорт і розкіш одночасно. Все, що у світі моди називається італійським шиком, тепер можна знайти і у Львові, в «Імперії чоловічого одягу ROSE TAILOR».

Довідка:

  • Роман Данилів – відомий підприємець, економіст за освітою, засновник Центру іноземних мов «Лідер» та бренду ROSE TAILOR із пошиття на замовлення елітного чоловічого одягу.
  • Сергій Федоренко – головний лікар Львівської обласної інфекційної лікарні, Заслужений лікар України. Міжнародне громадське об’єднання «Асоціація ділових кіл» за високе визнання суспільством особистих моральних чеснот і заслуг, здійснення благородних справ та звершень, спрямованих на благо народу та держави, нагородило Сергія Федоренка «Орденом честі» та удостоїло титулу «Великі українці».

Авторська майстерня ROSE TAILOR Романа Даниліва:

Львів, вул. Демнянська, 26,

попередній запис тел.(068) 900 45 20.

Facebook: Rose.Roman.Danyliv
Instagram: rose_roman.danyliv
rosetailor.info

УВАГА! Кожен, хто надішле фото цієї розповіді на viber за номером (068) 900 45 20, отримає професійну консультацію дизайнера Романа Даниліва, а при замовленні костюму – подарунок.


26 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up