Субсидії по-новому, схема

У Мінсоцполітики пояснили, як підвищення тарифів позначиться на субсидіантах

Всі 3,1 млн домогосподарств, які отримують субсидію, жодним чином не відчують підвищення тарифів.

Про це повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики.

“При діючій системі надання субсидії всі 3,1 млн домогосподарств, які отримують субсидію, жодним чином не відчують підвищення тарифів, оскільки це покриється збільшеним розміром субсидії”, – сказано у повідомленні.

В Мінсоці нагадали, що майже 1,8 млн сімей користується пільгами при оплаті ЖКП і мають знижку від 25 до 100% залежно від категорії пільговика.

Читати також:  Львівяни заплатять за опалення та гарячу воду за грудень менше

Ті домогосподарства, які раніше не користувались субсидіями, але при зростанні витрат на комуналку їм складно оплачувати ЖКП, можуть звернутися за оформленням субсидії, у тому числі, дистанційно через веб-сайт або заповнивши заяву і декларацію і відправивши її поштою до органу соціального захисту населення.

Нагадаємо, 28 грудня уряд на виконання міжнародних зобов’язань скасував пільгову ціну 90 коп. за перші 100 кВт.годин електроенергії. Це рішення було прийнято, щоб уникнути різкого підвищення ціни в понад 2 рази.

Читати також:  Поштарі весною носитимуть субсидії більше, як мільйону пенсіонерів

За словами експертів, після скасування пільгової ціни на перші 100 кВт.год, середня платіжка підвищиться на 78 грн.

Нагадаємо, тарифи на електроенергію для населення не переглядалися з 2017 року і в грудні 2020 року навіть не покривали витрати на доставку струму від електростанцій до кінцевих споживачів, не говорячи уже про вартість виробництва.

23 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up