В уряді розробили нову формулу для регулювання ціни на газ

«Львівенергозбут» у січні продаватиме газ за найвищою в Україні ціною

Газопостачальні компанії в рамках конкурентного ринку природного газу пропонують населенню України в січні купувати газ за ціною від 6,99 до 10,8 гривні за кубометр, при цьому мінімальна ціна вище грудневої на 11%, А Максимальна на 20,5%.

Як пише УНІАН, про повідомляється на сайті консультаційного центру для населення «ГазПравда», створеного НАК «Нафтогаз України» спільно з активістами.

Найменшу ціну в січні своїм споживачам запропонувала енергетична компанія «Газ АП» – 6,99 гривні за кубометр (+11% до грудня). Далі йде компанія Megawatt – 7,05 гривні за кубометр (+18% до грудня). Далі йде компанія «Агросинтез Трейдинг» – 7,08 гривні за кубометр (+19% до грудня). «Енергетичні ресурси України» пропонують газ за ціною 7,11 гривні за кубометр, а «Асканія Енерджі» – 7,20 гривні за кубометр.

Читати також:  "Радісна" новина від Нафтогазу: газ у листопаді різко подорожчає

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», яка обслуговує близько 3% населення, пропонує паливо в січні по 7,22 гривні за кубометр (+14% до грудня).

Ціни інших постачальників коливаються в діапазоні від 7,39 до 10,8 гривні за кубометр.

Регіональні газопостачальні компанії (газзбути), які обслуговують дві третини побутових споживачів, у січні пропонують громадянам купити газ за ціною від 8,75 до 10,8 гривні за кубометр залежно від регіону. Таким чином, мінімальна вартість блакитного палива у газзбутів зросла на 26,8%, а максимальна на 20,5%.

Найвищу ціну на січень запропонувала компанія «Львівенергозбут» – 10,8 гривні за кубометр.

Читати також:  Українці і надалі отримуватимуть субсидії

Загалом станом на 28 грудня свої січневі пропозиції опублікували 55 постачальників газу.

Нагадаємо, що з 1-го серпня в Україні запрацював ринок газу. Регулювання ринку було завершено, а єдина ціна на газ від держави більше не встановлюється. Відтепер ціни на газ різні і їх визначає кожен окремий постачальник для власних клієнтів, опираючись на низку факторів: ціна на оптову закупку пального, націнка тощо. Сьогодні в Україні нараховується понад 50 постачальників і домогосподарства можуть укласти договір із будь-яким із них. Процедура переходу від одного постачальника до іншого максимально спрощена: це можна зробити як онлайн, так і у відділеннях газових компаній.

31 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up