Чоловічий костюм: таємний код успіху

Чоловічий костюм: таємний код успіху

«Якщо чоловік збирається в президенти, на співбесіду на високу посаду або в модний ресторан, швидше за все, він одягне костюм. Піджак з відповідними брюками залишається таємним кодом, який передбачає ввічливість, дипломатію і фізичний самоконтроль. Незважаючи на новий режим неформальної моди, ніякий ансамбль не може донести послання більш гостро, ніж добре пошитий костюм».
Алан Флассер, легенда чоловічої моди

Візитна картка бізнесмена – це діловий костюм. Якщо його немає – немає для спільноти ділових людей й самого бізнесмена. Адже насправді діловий костюм для того і служить, щоб показати, наскільки ви надійні і успішні як можливий партнер. Недарма в далекому XIX столітті майбутній мільярдер Рокфеллер почав свій шлях до успіху з вкладень не в бізнес, а в самого себе: він витратив буквально останні гроші на два важливих придбання. Першим став дорогий діловий костюм, другим – членська картка в престижному гольф-клубі. Костюм створював імідж, картка давала знайомства та особисті зв’язки. Мудра він був і далекоглядна людина, цей Рокфеллер!

Всі ми знаємо, що “зустрічають по одягу, проводжають по розуму”, але багато хто чомусь дозволяють собі ігнорувати цю прописну істину. Тим часом, вдало підібраний костюм надає бізнесменові будь-якого рангу такий необхідний лоск і підкреслює його впевненість. Однак правильний підбір костюма – це, без перебільшення, мистецтво. Помилившись в деталях, можна запросто звести нанівець всі старання і зіпсувати імідж.

Читати також:  Ідеальний чоловічий костюм або екскурс у світ брендових тканин

Зовні успішного бізнесмена легко відрізнити від всіх інших чоловіків: він виглядає впевненим в собі, стабільним і солідним. Але, щоб виглядати по-справжньому солідно, важливо створити класичний гардероб, в якому речі будуть підкреслювати достоїнства вашої фігури. А щоб одяг вважався престижним, він повинен бути якісним, зручним і стильним. І тут є одна важлива деталь! Як стверджує Алан Флассер – легендарний експерт в області чоловічої моди, якби хто-небудь зібрав під одним дахом найстильніших чоловіків з усього світу, більшість з них були б одягнені в костюми, пошиті на замовлення.

Чоловічий костюм: таємний код успіху
Дизайнер Роман Данилів.

І в цьому є раціональне зерно. Ідеально підкреслюючи достоїнства фігури і приховуючи її недоліки, костюм, зшитий на замовлення, свідчить про прекрасний смак і високий статус свого власника. І тут головне не помилитися з вибором кравця. Адже існують майстри своєї справи, а є і віртуози. Саме їх ви знайдете в Авторській майстерні, що за 10 років свого існування перетворилася на імперію одягу преміум-класу для чоловіків Rose Тailor.

Читати також:  Роман ДАНИЛІВ: «Вишуканий костюм та досконале володіння іноземною мовою - ваша візитка успішності!»

Чому саме там? Індивідуальний пошив якісного ділового костюму має на увазі уважний цілісний підхід до процесу його створення. Він включає в себе безліч факторів. Це й точне зняття мірок, й ідеально підігнані один до одного деталі, завдяки чому костюм стає не просто одягом, а “другою шкірою”. Його посадку, в першу чергу, визначає склад тканини, тому в Rose Тailor працюють тільки з елітними брендами англійських та італійських виробників. Щоб зробити чоловічий костюм на замовлення, як справжній витвір мистецтва, повинна бути увага до нюансів: на перший погляд незначних, але в кінцевому підсумку дуже важливих. Саме такий костюм ви можете замовити в авторській майстерні Rose Тailor, де в атмосфері закритого клубу будуть втілені всі ваші побажання.

Насправді, щоб відчувати себе впевнено і доречно в будь-якій ситуації, чоловікові потрібно не один, а кілька костюмів для різних випадків життя. Давайте поговоримо про це в наступній статті.

36 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up