Байден переміг на виборах у штаті Арізона

Байден розкритикував спроби Трампа переглянути результати виборів президента США

Обраний президент США Джо Байден розкритикував чинного главу держави Дональда Трампа за спроби добитися перегляду результатів президентських виборів. Повну промову Байдена опублікував телеканал PBS.

«Це виняткова позиція, якої ми раніше не бачили. Ця позиція – відмова визнати волю народу, відмова поважати принцип верховенства права і відмова шанувати нашу конституцію», – заявив Байден після того, як колегія вибірників підтвердила його перемогу на виборах.

Байден зазначив, що набрав 306 голосів вибірників – на два голоси більше, ніж було у Трампа на попередніх виборах в 2016 році.

«Тоді президент Трамп назвав число вибірників, якими він був обраний, розгромним. За його власними стандартами ці результати представляли повну перемогу в той час, і я дозволю собі припустити, що вони є такими і зараз», – сказав Байден.

Як зазначає CNN, в своїй промові після голосування вибірників Байден продемонстрував «найбільш прями і докладний захист своєї перемоги і найрізкіше засудження спроб Трампа переглянути реальність».

Голосування колегії вибірників пройшло вночі 15 грудня по московським часом. За його результатами Байден, як і прогнозувалося, отримав 306 голосів вибірників, Трамп – 232 голоси.

39 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up