"Людей тупо не тестують". МОЗ запідозрили у заниженні статистики по COVID-19

“Людей тупо не тестують”. МОЗ запідозрили у заниженні статистики по COVID-19

В Україні за останні дні, буцім, помітно знизилася кількість хворих на коронавірус. Однак і тестів на його визначення стали робити менше.

Про це повідомив екснардеп Борислав Береза ​​у Фейсбуці.

Він вважає, що Міністерство охорони здоров’я України цілком може занижувати кількість тестувань навмисно.

“Хочу поаплодувати нашому Кабміну і окремо Міністерству охорони здоров’я. Ми перша країна в світі, яка без вакцинації і без переходу на жорсткий карантин перемогла COVID-19. Статистично”, – так Береза ​​прокоментував ситуацію з коронавірусом в Україні.

Читати також:  Сенат США виділив мільярди доларів на боротьбу з коронавірусом

“На тлі таких цифр чекаю оголошення про те, що локдаун з 8 січня по 24 скасовується. Якщо лицемірити і плювати на громадян, то вже по повній. Так, Володимир Зеленський? Адже “какя різниця” скільки проводити тестів і скільки реально хворих в Україні, якщо мета гарна тенденція в статистиці, а не реальні результати”, – додає Береза.

У свою чергу лікар анестезіолог Іван Черненко також висловився щодо статистики по коронавірусу в Україні.

“Людей тупо не тестують. Випадків виявлених за статистикою нібито менше, але ось госпіталізацій менше особливо не стало. Ну-ну, грайтеся з цифрами далі. Під ялинку вас чекатиме сюрприз”, – зазначив він.

Читати також:  Коронавірус на Львівщині: п’ята смерть

Також про статистику останніх днів висловилася і журналістка Тетяна Висоцька. За її словами, в той час, як в Україні знизили кількість проведених тестів, кількість випадків зараження суттєво не змінилася.

“Сумно, що експеримент проводиться за рахунок страждань малозабезпечених людей і жителів сільської місцевості, яким відмовляють у тестуванні і, отже, в отриманні адекватного лікування від коронавірусу Covid-19”, – зазначила журналістка.

42 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up