Львівський  перинатальний центр зачинять на промивку

Львівський перинатальний центр зачинять на промивку

Львівський обласний клінічний перинатальний центр зачинять на промивку з 11 по 25 січня.

Про це повідомляє преслужба Львівської ОДА.

Під час планових промивочних робіт у пологовому планують також збільшити потужність електричної підстанції, адже на початку року у перинатальному офіційно завершать і другу чергу реконструкції.

Перинатальний не прийматиме вагітних та роділь упродовж 11-25 січня 2021 року. І, за словами т.в.о. керівника управління капітального будівництва Львівської ОДА Павла Тереха, повністю знеструмити перинатальний центр і перепідключити підстанцію планують 16 січня.

Відповідальним за всі ці роботи є «Львівобленерго».

Читати також:  Львівський перинатальний центр обіцяють відкрити в кінці березня

«Це планове закриття закладу. Враховуючи епідеміологічну ситуацію в області, перинатальний центр бере на себе чи не найбільше навантаження, тож ми відтерміновували такі роботи, але відтягувати немає куди. Ми виконаємо промивку операційних, які і так відкладали. Використаємо на максимум цей час і перепідключимо підстанцію», – розповіла директор Львівського обласного клінічного перинатального центру Марія Малачинська.

Куди скеровуватимуть пацієнтів?

«Згідно з наказом МОЗ, вагітних та роділь з обласного перинатального тимчасово прийматиме 3-я міська клінічна лікарня міста Львова. Сюди ж скеровуватимуть вагітних та роділь з загрозою передчасних пологів та передчасними пологами міста Львова. Вагітним та породіллям Львова та області з екстрагенітальною патологією та імуноконфліктною вагітністю допомогу надаватимуть у львівському Пологовому клінічному будинку №1», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Читати також:  Миколай подарував львів’янці трійко діточок

Нагадаємо, будівництво та устаткування другої черги Львівського обласного перинатального центру майже завершене. Будівельна готовність складає 99%.

У корпусі виконали всі ремонтні роботи, встановили сантехніку та завезли ліжка. У палатах встановили кнопки виклику медичного персоналу, в операційних частково вмонтували необхідне медобладнання.

28 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up