Лікарні швидкої медичної допомоги передали сотню кисневих концентраторів

Лікарні швидкої медичної допомоги передали сотню кисневих концентраторів

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова отримала ще 100 кисневих концентраторів для лікування кисневозалежних пацієнтів. Нові сучасні прилади для оксигенотерапії закуплено в Туреччині за кошти Львівської міської ради, та доставлено до лікарні за підтримки благодійників.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

Загальна вартість придбаного обладнання — 2 255 704 грн.

«Ми отримали ці десятилітрові концентратори і вже передали їх на відділення як терапевтичного профілю, так і хірургічного. Адже, окрім прямої кисневої терапії для пацієнтів із Covid, обладнання можна застосовувати також в операційних, відділеннях реанімації та фізичної реабілітації. Воно зручне, мобільне, просте в застосуванні», — розповіла Леся Кобецька, медична директорка з лікувальної роботи лікарні швидкої медичної допомоги.

Читати також:  Нова реальність: У Львові робот уперше прооперував "складного" пацієнта

Зазначимо, сьогодні в лікарні швидкої допомоги є уже 305 кисневих концентраторів. Окрім цього, нещодавно в лікарні запрацював ще один додатковий кріоциліндр на 8 тонн, що дозволяє забезпечити централізованим киснем усіх пацієнтів, під’єднаних до мережі.

29 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up