На честь перемоги в Карабасі: В Баку пройшов військовий парад

На честь перемоги в Карабасі: В Баку пройшов військовий парад

Військовий парад, присвячений завершенню військових дій в Карабасі, пройшов в четвер на площі Азадлиг (“Свобода”) в столиці Азербайджану.

У ньому взяли участь понад 3 тис. військовослужбовців, продемонстровані до 150 одиниць техніки, в тому числі новітніх прийнятих на озброєння ракетних установок і систем протиповітряної оборони. На рейді Баку вишуковані військові кораблі.

На початку параду міністр оборони Азербайджану Закір Гасанов віддав рапорт главам держав, прозвучали державні гімни Азербайджану і Туреччини.

Далі президент Азербайджану Ільхам Алієв виступив зі зверненням перед початком параду. “У 44-денній війні Азербайджан поклав кінець окупації своїх територій, відновив справедливість і міжнародне право”, — сказав Алієв.

Читати також:  Азербайджан озвучив інформацію про втрати у війні за Нагірний Карабах

Глава держави підкреслив, що азербайджанський народ чекав цього дня майже 30 років. За його словами, участь у параді делегації Туреччини на чолі з президентом Тайіпом Ердоганом “є демонстрацією єдності, дружби і братерства двох країн”. “З перших годин війни ми відчували підтримку Туреччини. Ця політична і моральна підтримка викликає гордість кожного азербайджанця”, — сказав Алієв.

Читати також:  Азербайджан і Вірменія повідомили про втрати в Нагірному Карабаху

Нагадаємо, 9 листопада президент Росії Володимир Путін, лідер Азербайджану Ільхам Алієв і прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян підписали спільну заяву про повне припинення військових дій в Нагірному Карабасі. Згідно з домовленостями, азербайджанська і вірменська сторони зупиняються на зайнятих позиціях, потім ряд районів переходять під контроль Баку, а вздовж лінії зіткнення і Лачинського коридору, що з’єднує Карабах з Вірменією, розміщуються російські миротворці.

42 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up