В суботу у Львові звучатимуть сирени

У Львові перевірять системи звукового оповіщення

В середу, 16 грудня, з 14.50 до 14.55 год у Львові перевірятимуть готовність автоматизованої системи централізованого оповіщення. Оповіщення — навчальне, тому практичні заходи відпрацьовувати не будуть.

Тож мешканців просять зберігати спокій. Також для визначення рівня та якості озвучення, проводитимуть електронне опитування мешканців, про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Це буде навчальне оповіщення за сигналами цивільного захисту з увімкненням мобільних та стаціонарних комплексів гучномовного обладнання, електричних сирен та передачі інформації через телебачення та радіомовлення. Практичних заходів відпрацьовувати не будуть», — зазначили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.

Читати також:  Сьогодні у Львові лунатимуть навчальні сирени

В управлінні зауважили, що звучання електричних сирен означає сигнал цивільного захисту «Увага всім». Почувши його, слід увімкнути гучномовці проводового радіомовлення, налаштувати ефірні радіоприймачі в ФМ-діапазоні («UA:Українське радіо» 103,3 МГц), а телевізійні приймачі переключити на ефірні канали цифрового телебачення («UA:Львів» та «Перший Західний») та прослухати повідомлення департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

Читати також:  20 листопада у Львові увімкнуть сирени

Окрім того, у період з 15.00 год 16 грудня до 24.00 год 20 грудня департамент з питань цивільного захисту ЛОДА проводитиме опитування мешканців щодо рівня озвучення території міста звуковими сигналами електричних сирен та стаціонарних комплексів гучномовного обладнання. Мешканців запрошують взяти участь в опитуванні за посиланням: surl.li/hsny.

20 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up