У луганській шахті загинули люди

Шахта у Червонограді може стати музеєм

У Червонограді, що на Львівщині, шахту “Надія” планують перетворити на перший в Україні музей промисловості.

Як повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад та територій (Мінрегіону), про це під час робочої поїздки до Львівської області сказав заступник міністра Іван Лукеря. 

За його словами, проєкти з трансформації шахт у індустріальні парки, дослідницькі центри, логістичні комплекси або туристичні магніти Мінрегіон планує впроваджувати у всіх областях, які залежать від видобутку вугілля. Такий пілотний проєкт у найближчі роки може бути реалізований в межах програми трансформації вугільних регіонів у Червонограді.

Читати також:  Екологічна катастрофа в Стебнику: думка експерта

“Мова йде про одну з шахт у Львівській області, потенційно шахта “Надія”. Завдяки зручному розташуванню, близькості до кордону та до Львова шахта може стати першим в Україні музеєм промисловості, який буде “відправною точкою” туристичних маршрутів. Вона має всю необхідну інфраструктуру для створення музейного комплексу, який демонструватиме весь промисловий потенціал України”, – йдеться в повідомленні.

Лукеря зазначив, що у 2021 році Мінрегіон планує провести техніко-економічне обґрунтування трансформації шахти. Отримані висновки покажуть, як краще використати цю інфраструктуру, щоб у 2022 році потенційно залучити як приватне, так і державне фінансування для відновлення цієї території.

Читати також:  У луганській шахті загинули люди

Проєкти ревіталізації покликані зберегти в умовах значного зменшення кількості видобутку вугілля інфраструктуру шахт, яку планують використати для реалізації інших ініціатив. Відповідні завдання та проєкти, які необхідно втілити, будуть визначені у комплексній Державній програмі трансформації вугільних територій до 2030 року.

29 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up