На шахті "Лісова" - страйк: десятки гірників залишились під землею

На шахті “Лісова” – страйк: десятки гірників залишились під землею

Вчора, 8 грудня, 75 гірників 3-ї зміни шахти «Лісова» ДП «Львіввугілля» спустилися в шахту, але відмовляються працювати. Гірники вимагають погасити заборгованість із зарплати.

Про це голова Незалежної профспілки гірників України і Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, гірники досі залишаються під землею.

«Шахтарі знаходяться в камері очікування у приствольному дворі. У виробці холодно. Незалежною профспілкою гірників України вживаються заходи, щоб розшукати достатню кількість фуфайок та передати їх шахтарям. Люди не повинні ще й перехворіти», – написав Волинець.

Читати також:  Немає зарплати - не буде проїзду. Шахтарі перекриють трасу Львів-Рава-Руська на знак протесту

За словами голови профспілки шахти «Лісова» Мирослави Кафтан, 75 гірників спустилися під землю у вівторок, 8 грудня, близько 8-ї години вечора. Шахтарі перебувають у камері очікування у приствольному дворі.

До слова, страйки шахтарів через заборгованість по зарплатах відбуваються й на інших підприємствах. Як повідомив голова незалежної профспілки гірників Михайло Волинець, зі вчорашнього дня у м. Нововолинську гірники 2-ї зміни шахти «Бужанська» залишаються під землею.

У середу, 9 грудня, шахтарі шахти «№ 9 Нововолинська» з 1-ї зміни відмовилися спускатися в шахту. Зараз вони колоною рухаються в бік будівлі адміністрації об’єднання ДП «Волиньвугілля».

Читати також:  У Франції почався масштабний страйк через пенсійну реформу Макрона

Також з минулого тижня на Донеччині протестують гірники шахти «Україна» (ДП «Селидіввугілля»). На шахті «Капітальна» у м. Мирнограді на Донеччині шахтарі остаточно припинили всі роботи. Сьогодні гірники перекрили дорогу в центральній частині міста біля будівлі міської ради. А у Києві біля будівлі Кабміну відбувається акція протесту працівників ДП «Східний гірничозбагачувальний комбінат». Вони вимагають погасити 143 млн грн заборгованості з заробітної плати перед працівниками ДП «Схід ГЗК» та відновити повноцінну роботу підприємства.

22 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up