Міні-ярмарок: У Львові облаштують павільйони для святкової торгівлі

Міні-ярмарок: У Львові облаштують павільйони для святкової торгівлі

Цього року у Львові не буде організованого Різдвяного ярмарку у зв’язку з пандемією. Однак підприємці облаштують у центрі міста окремі павільйони вуличної святкової торгівлі. Їхня кількість буде суттєво зменшена, також вони будуть розташовані у різних місцях для того, щоб уникати скупчення людей.

Про це нас повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

Як повідомила директорка департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич, торгові точки облаштують в різних місцях з мінімальною кількістю яток.

Читати також:  У Львові відбудеться Міжнародний різдвяний фестиваль

До прикладу, на площі Ринок у двох місцях буде не більше 40 дерев’яних будиночків (для порівняння − у попередні роки їх було 130), на проспекті Свободи — близько 14 (зазвичай 120-130). Окремі павільйони будуть працювати біля Оперного театру, на вул. Курбаса, у проїзді Крива Липа, на вул. Галицькій, обговорюється ще локація на вул. Братів Рогатинців і площі Митній.

Читати також:  У Львові буде два Різдвяних ярмарки

«Ми не будемо проводити традиційні різдвяні ярмарки, а лише так звану святкову вуличну торгівлю, адаптовану до карантинних вимог. Це будуть зовсім невеликі локації, яких буде декілька в місті. Щоб це не була тільки торгівля в одному місці, підприємці звернулись і запропонували, щоб можна було облаштувати невеличкі ятки, де би можна було придбати їжу чи сувеніри на виніс», — пояснила Ірина Кулинич.

27 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up