Іранського фізика-ядерника убив кулемет зі штучним інтелектом

Іранського фізика-ядерника убив кулемет зі штучним інтелектом

Іранського фізика-ядерника Мохсена Фахрізаде убили з кулемета зі штучним інтелектом та супутниковим наведенням, заявив заступник головнокомандувача Корпусу стражів ісламської революції Алі Фадаві.

Частина експертів ставляться до цієї офіційної версії скептично, повідомляє ВВС.

За словами контр-адмірала Фадаві, кулемет випустив 13 куль. Вони влучили у Фахрізаде, що їхав у броньованому автомобілі, але не зачепили дружину, яка сиділа поруч. Кулемет встановили на припаркованому поруч з дорогою автомобілі Nissan.

Читати також:  Ізраїль пришвидшив надання статусів чи депортацію українців

Кулемет “навели на обличчя мученика Фахрізаде за допомогою високотехнологічної камери, були застосовані технології штучного інтелекту”, – цитує іранського воєначальника агентство Mehr. Чотири кулі влучили у начальника охорони, який закрив собою Фахрізаде, додав Фадаві.

При цьому автономну зброю, за його словами, “контролювали онлайн з супутника”, а люди безпосередньо в нападі на конвой Фахрізаде участі не брали. Іранське інформаційне агентство Fars повідомляло, що після вбивства Фахрізаде автомобіль нападників самознищився через вибух.

Читати також:  Президент України закликав Ізраїль визнати Голодомор геноцидом

Версія про застосування високотехнологічної зброї звучала і раніше, але зараз про це вперше говорить офіційна особа. Незалежні джерела її як і раніше не підтверджують.

Одразу після загибелі Фахрізаде, який за даними розвідки західних країн відігравав важливу роль в іранській ядерній програмі, влада Ірану звинуватила у вбивстві Ізраїль. Ізраїльська влада не визнала свою відповідальність, але й не намагалася спростувати звинувачення.

33 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up