У рідному місті Зеленського кандидат від "Слуги народу" програв вибори

У рідному місті Зеленського кандидат від “Слуги народу” програв вибори

У партії «Опозиційна платформа — За життя» заявляють, що за результатами паралельного електронного підрахунку голосів їх кандидат Костянтин Павлов у повторному голосуванні на посаду міського голови Кривого Рогу отримує перемогу.

Про це повідомили в штабі кандидата, посилаючись на 100-відсоткове закінчення електронного підрахунку голосів і наявність у розпорядженні штабу протоколів з «мокрими» печатками.

«Кандидат від партії «Опозиційна платформа – За життя» Костянтин Павлов набрав 58,5% (97 774 голоси), а кандидат від «Слуги народу» Дмитро Шевчик – 41,5% (69 355 голосів)», – сказали в штабі.

Читати також:  Дві партії можуть зняти з виборів до Львівської обласної та міської рад. І все через жінок

За їх інформацією, Павлов обійшов свого опонента Шевчика на 17%, що становить близько 28,5 тисяч голосів.

При цьому Павлов переміг на 289 дільницях, на 5 – Шевчик. Також Павлов переміг в усіх 7 районах Кривого Рогу.

У неділю, 6 грудня, в місті Кривий Ріг відбулося повторне голосування на виборах міського голови.

До виборчого бюлетеня було включено Дмитра Шевчика («Слуга народу») та Костянтина Павлова («Опозиційна платформа – За життя»), які 25 жовтня отримали 25,94% та 9,15% голосів відповідно. Чинний міський голова, кандидат Юрій Вілкул (Блок Вілкула «Українська перспектива») за результатами голосування 25 жовтня отримав найбільшу підтримку виборців (44,96%), але він відмовився від участі в повторному голосуванні. Власне рішення кандидат пояснив станом здоров’я, одночасно закликавши підтримати висуванця «Опозиційної платформи – За життя» Костянтина Павлова.

Читати також:  КВУ повідомив про підкуп виборців у п'яти містах

Таким чином, виборці Кривого Рогу обирали між кандидатами, які отримали другий і третій результат за результатами голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 р.

37 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up