У Трускавці проходить конкурс виконавців пам'яті Мусліма Магомаєва

У Трускавці проходить конкурс виконавців пам’яті Мусліма Магомаєва

У Трускавці проходить III Міжнародний конкурс вокалістів пам’яті Мусліма Магомаєва. На конкурсі присутня посол Республіки Азербайджан в Україні Ельміра Ахундова.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті Трускавецької міської ради та на сторінці цього конкурсу у Фейсбуці.

Конкурс триває три дні, його мета – виявити та відкрити музичній громадськості України та світу вокалістів, які однаково вправно співають і оперу, і естраду.

Через пандемію глядачі можуть спостерігати за перебігом конкурсу онлайн, у залі – лише члени журі та конкурсанти. Конкурсанти фіналу були відібрані «всліпу»: члени журі не бачили учасників, не знали, хто вони і звідки, а вибирали найкращі голоси з певними номерами. У фіналі беруть участь 14 професійних виконавців, серед яких українські співаки, які працювали в оперних театрах Європи, але у зв’язку з карантином повернулися до України.

Читати також:  Інституту післядипломної освіти Львівського університету Франка шукають директора

Посол Ахундова побувала на відбірковому турі та послухала сольні виступи вокалістів – учасників конкурсу. Вона відзначила, що такий конкурс сприяє популяризації Азербайджану та його культурної спадщини, а Трускавець внаслідок проведення Міжнародного конкурсу «Пам`яті Мусліма Магомаєва» можна назвати містом, приязним до азербайджанців.

Також Ахундова оглянула виставку творів азербайджанського художника, члена Національної спілки художників Азербайджану Аскера Джавадова, яка також проходить у рамках проведення ІІІ Міжнародного конкурсу «Пам`яті Мусліма Магомаєва».

Читати також:  Конкурс двійників Шевченка. Як це було

Муслім Магомаєв (17 серпня 1942 р. – 25 жовтня 2008 р.) – популярний радянський, азербайджанський і російський оперний та естрадний співак (баритон), композитор.

20 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up