"Слугиня" Третьякова хоче відбирати у боржників за комуналку житло та не випускати їх з країни

“Слугиня” Третьякова хоче відбирати у боржників за комуналку житло та не випускати їх з країни

Голова Комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова зареєструвала у Верховній Раді постанову, якою рекомендує парламенту ухвалити законопроект про зміни до законодавства щодо вдосконалення порядку погашення заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг № 3613. Відповідна постанова розміщена на сайті Верховної Ради.

Про це інформує “Судово-юридична газета”.

Найбільш цікаві пропозиції вносяться до Закону «Про виконавче провадження». Ними пропонується прирівняти боржників за житлово-комунальними послугами до боржників за аліментами. Зокрема, змінами передбачено, що за наявності заборгованості зі сплати житлово-комунальних послуг державний виконавець виносить постанови:

1) про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України – до погашення заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг у повному обсязі;
2) про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві керування транспортними засобами – до погашення заборгованості з житлово-комунальних послуг у повному обсязі;
3) про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві користування вогнепальною мисливською, пневматичною та охолощеною зброєю, пристроями вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, – до погашення заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг у повному обсязі;
4) про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві полювання – до погашення заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг у повному обсязі.

Читати також:  Борг "Приватбанку" перед НБУ зріс ще на 5 мільярдів

Також передбачені штрафи для злісних неплатників. За наявності заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, розмір яких за видами житлово-комунальних послуг встановлений КМУ, стягнення може бути звернено на майно боржника – тобто на квартиру чи інше майно. Звернення стягнення на заробітну плату не перешкоджає зверненню стягнення на майно боржника.

Нардепка від фракції «Слуга народу» Галина Третьякова відома тим, що раніше пропонувала стерилізувати безробітних українців. Адже, на її думку, такі громадяни України народжують неповноцінних дітей.

Читати також:  Українцям виписуватимуть штрафи за борги за комуналку
67 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up