МОЗ рекомендує запровадити локдаун з 1-го січня

МОЗ рекомендує запровадити локдаун з 1-го січня

Міністерство охорони здоров’я не рекомендуватиме вводити жорсткий локдаун у зв’язку з коронавірусом до кінця грудня.

Про це сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу, повідомляє Укрінформ.

“Ми як Міністерство охорони здоров’я не будемо рекомендувати вводити жорсткий карантин до кінця грудня. Адже бачимо стабільний приріст випадків коронавірусної хвороби без різких стрибків. І ми можемо стверджувати, що наша медична система повністю витримає те навантаження, яке є зараз у зв’язку з коронавірусом”, – сказав Степанов.

Він зазначив, що рівень захворюваності та рівень госпіталізації однак залишається на достатньо високому рівні, і є необхідність збити хвилю розповсюдження коронавірусу і довести її до мінімально можливих цифр. За словами міністра, МОЗ пропонує уряду плановий жорсткий карантин з максимальними обмеженнями починаючи з перших чисел січня. І тривалість такого карантину має бути протягом трьох тижнів.

Читати також:  Як виплачуватимуть лікарняні під час карантину - інфографіка

“Ми вважаємо, що саме такі планові речі можуть підготувати нас до сезонного стрибка захворюваності на грип і максимально розвантажити нашу медичну систему”, – додав Степанов.

На думку міністра, карантин вихідного дня показав ефект зупинки динаміки зростання випадків COVID-19.

“Карантин вихідного дня вводився з метою збити хвилю ураганного розповсюдження коронавірусної хвороби, саме ураганного розповсюдження. Просто згадайте, як ми зростали за кількістю хворих. Максимальний ефект, який ми від нього очікували, це зниження кількості нових випадків на 20 відсотків. Та ймовірно ми не досягли максимальних показників. Але ефект зупинки динаміки зростання ми отримали, і це незважаючи на те, що все ж таки дотримувалися тих правил, які були встановлені на вихідні дні, м’яко кажучи, дуже повільно”, – сказав Степанов.

Читати також:  У Львівській області з підозрою на коронавірус уже 62 особи
30 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up