The New York Times звинувачує Трампа в отриманні "брудного" спадку

Трамп визнав поразку на виборах, але не згоден з підсумками голосування

Чинний глава Білого дому Дональд Трамп визнав поразку на виборах президента США, але сказав, що не згоден з підсумками голосування.

Про це він повідомив під час свого відеозвернення, розміщеного на його сторінці в Facebook.

Трамп зазначив, що процес підрахунку голосів повинен тривати. Також він назвав свій виступ, можливо, “найважливішою промовою, яку я коли-небудь вимовляв”.

“Потрібно дозволити тривати конституційного процесу. Ми будемо захищати чесність голосування, гарантуючи, що кожен законний бюлетень буде враховано і що жоден незаконний бюлетені не буде підрахований”, – сказав він.

Головні меседжі відеозвернення Трампа:

  • Трамп назвав вибори-2020 у США “великим шахрайством”, чого раніше раніше не було. За його словами, спостерігачам не дали можливості стежити за виборами, що незаконно.
  • На думку Трампа, вибори президента Штатів були сфальсифіковані. Він сказав, що не заперечує, якщо програє, але хоче програти вибори чесно. Президент додав, що перемогу вкрали у американської нації.
  • За словами президента, машини для голосування міняли голоси, подані за нього, на його опонента Джо Байдена. Він зазначив, що “мільйони” незаконних голосів були подані в спірних штатах, а підрахунок голосів повинен був припинитися в ніч виборів до того, як були підраховані поштові бюлетені.
  • Трамп звинуватив Демократичну партію в тому, що вони “хотіли вкрасти вибори 2020 року”. Він зазначив, якщо виявиться факт шахрайства, то Байден не може бути президентом.
  • При цьому Трамп повідомив, що готовий визнати будь-які точні результати вибори. Він зазначив, що є десятки тисяч голосів, що здатні змінити підсумки голосування в штатах.
  • Трамп назвав національною ганьбою те, що жоден штат не перевіряв громадянство перед голосуванням. Він сказав, що це підірвало довіру до виборів.
  • Нинішній лідер американців підкреслив, що вже пізно міняти результати виборів. Однак потрібно багато часу для точного визначення та сертифікації переможця.
Читати також:  Трамп погодився на зустріч з Кім Чен Ином

13 листопада в США закінчили підрахунок голосів у всіх штатах. Переможцем президентських виборів став кандидат від Демократичної партії Джо Байден, який отримав 306 голосів вибірників при 270 необхідних. У Трампа – 232 голосів.

35 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up