Сюмар: Зеленський чл***м грав на роялі, коли ми стояли на Майдані

Зеленському довіряють 44% українців

В Україні рейтинг довіри до політиків ще досі очолює Президент України Володимир Зеленський, проте його наздоганяє мер Києва Віталій Кличко та колишній голова уряду Володимир Гройсман.

Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи “Рейтинг”, проведеного 28-30 листопада 2020 року.

“Рейтинг довіри до політиків очолює Володимир Зеленський, якому довіряють 44% опитаних, 53% – не довіряють. Віталію Кличку довіряють 33%, Володимиру Гройсману – 31%. Дмитру Разумкову довіряють 27%, Юлії Тимошенко – 26%. Юрію Бойку – 24%. Петру Порошенку – 23%. Арсену Авакову – 22%”, – йдеться у результатах дослідження.

Читати також:  Українці найбільше довіряють Збройним Силам

Також Арсенію Яценюку довіряють 15%, Денису Шмигалю – 15%, Андрію Єрмаку – 9%.

Опитування проведено 28-30 листопада 2020 року серед населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, окрім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Метод опитування: CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0%.

Читати також:  Президент України в ООН показав, від якої кулі загинув співак Василь Сліпак
27 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up