ЄС закупить 160 млн. доз антикороновірусної вакцини у компанії Moderna

Moderna заявила про 100% ефективності вакцини проти важкої форми COVID-19

Фармацевтична компанія Moderna заявила, що ефективність її вакцини проти COVID-19 склала 94,1%, а проти важкої форми хвороби взагалі 100%.

Такі висновки були зроблені за підсумками третьої фази випробувань, повідомили на офіційному сайті корпорації. Тепер препарат готують до реєстрації. Зазначається, що в дослідженні брали участь 30 000 осіб у США, з яких 196 захворіли на коронавірус (30 випадків були важкими).

За словами розробників, інфікувалися 185 громадян, які отримали плацебо, і 11, яким було введено вакцину. Це дало підстави вважати, що вона ефективна на 94,1%.

Читати також:  До клінічних випробувань допустили першу універсальну вакцину від грипу

За інформацією фармкомпанії, ефективність препарату була однаковою, незважаючи на вік, расу, етнічну приналежність і стать.

“Цей позитивний первинний аналіз підтверджує здатність нашої вакцини запобігати хворобі COVID-19 із ефективністю 94,1% і, що важливо, здатність запобігати важкій хворобі COVID-19. Ми впевнені, що наша вакцина стане новим потужним інструментом, який може змінити перебіг цієї пандемії та допоможе запобігти важким захворюванням, госпіталізації та смерті”, – сказав генеральний директор Moderna Стефан Бансел.

Читати також:  У США вперше ввели вакцину від коронавірусу добровольцям

Раніше стало відомо, що вакцину проти коронавірусу від американської компанії Pfizer уже почали поширювати в США і європейських країнах. Для логістики залучили авіакомпанію United Airlines.

Саме цю вакцину почнуть вводити жителям Великобританії з 7 грудня.

49 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up