Google представила інструмент, що кожного зробить поетом

Google представила інструмент, що кожного зробить поетом

Компанія Google представила інструмент на основі штучного інтелекту, який допомагає будь-якому користувачеві відчути себе поетом.

Інженери компанії пояснили, що якщо у користувачів не вистачає ліричних і ритмічних навичок, які потрібні для написання віршів, то інструмент Verse by Verse допоможе їм створити «ідеальний твір». Функція на основі штучного інтелекту підбирає рими, править ритм і допомагає писати вірші в стилі найвідоміших поетів США.

Користувачі можуть вибрати до трьох поетів для натхнення, включаючи Емілі Дікінсона, Уолта Уїтмена і Едгара Аллана По. Після цього потрібно вибрати структуру для вірша, після чого інструмент попросить скласти перший рядок вірша. Потім штучний інтелект запропонує кілька варіантів продовження твору.

Читати також:  Львів готується до святкування Шевченківських днів (Коментарі)

Користувачеві не обов’язково погоджуватися із такою пропозицією. Він може видалити його варіанти, змінити їх або прийняти їх як є. У Google відзначили, що інструмент призначений для того, щоб надихати користувача, а не генерувати всі твори для нього.

Інженери Google завантажили в систему велику колекцію класичної поезії. Потім вони використовували свої напрацювання для точного налаштування програми і пояснень структури стилю кожного поета. За словами інженера Дейва Утуса, «система навчена, щоб мати загальне семантичне розуміння того, які рядки віршів найкраще підходять до попереднього твору». Тому, навіть якщо користувач пише на теми, які нечасто зустрічаються в класичній поезії, система постарається зробити все можливе, щоб допомогти йому закінчити твір.

Читати також:  Віртуальний тур дерев'яними церквами Карпат від Google
61 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up