поліція, карантин

В Україні за відсутність масок оштрафували понад 2 тисячі громадян

В Україні від 21 листопада склали 2111 постанов про накладання штрафів за перебування в громадських будівлях і громадському транспорті без захисних масок.

Про це повідомив 25 листопада міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Вже чотири дні, від 21 листопада, діє в нашій країні закон про накладання адміністративної відповідальності – штрафів – за неносіння масок у громадських місцях. За цей час було складено 2111 постанов про накладання штрафів безпосередньо на місці. Ще раз наголошую: усі ці дії покликані зберегти ваше здоров’я і здоров’я ваших близьких», – сказав міністр.

Читати також:  За неякісні комунальні послуги користувачі зможуть складати акт, за яким штрафуватимуть надавачів

21 листопада в Україні набув чинності закон, який запроваджує штрафи за перебування в громадських будівлях і громадському транспорті без захисних масок.

«Перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот» тягнутиме за собою накладення штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 до 255 гривень)», – йдеться в законі.

Читати також:  За "євробляхи" не штрафуватимуть до кінця року
26 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up