У Львові підготували теплі притулки для безхатьків

У Львові підготували теплі притулки для безхатьків

У Львові підготували до роботи два пункти обігріву. Один із них традиційно функціонуватиме у Львівському центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вул. Кирилівській, 3а. Інший пункт обігріву буде розміщено у приміщенні БО «Регіональний центр соціальної адаптації», що на вул. Личаківській, 56.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Як повідомили в міському управлінні соціального захисту, пункти обігріву прийматимуть відвідувачів одразу, як знизиться температура повітря. У Центрі обліку пункт функціонуватиме щоденно з 09.00 до 20.00 год (з 20.00 до 09.00 год. для бездомних осіб працює відділення нічного перебування), а на вул. Личаківській, 56 — в робочі дні з 09.00 до 18.00 год й за умови зниження температури повітря до мінус 10 °C.

Читати також:  Поліцейські з Росії попросили притулку в Україні

«Пункт обігріву у приміщенні Центру обліку буде забезпечений гарячими напоями та харчуванням швидкого приготування. Також, за потреби, бездомні особи зможуть скористатися санітарно-гігієнічними послугами та отримати комплект одягу. Працівники, які чергуватимуть у пункті обігріву, взаємодіятимуть з екстреними службами міста. За потреби, до роботи пункту обігріву залучатимуться волонтери», — розповів начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.

Читати також:  Життя тварин у притулку і після нього. Фото

Уже певний період працівники Центру обліку інформують усіх безпритульних осіб, які звертаються в установу, про те, що діятимуть пункти обігріву. Також про роботу Центру інформують під час соціального патрулювання. До слова, будівлі, в яких функціонуватимуть пункти обігріву, обладнають відповідними вивісками.

Водночас, Львівська міська рада звертається до усіх небайдужих повідомляти про факти та місця перебування бездомних осіб, які потребують допомоги, за тел.: 233 14 79, або 233 10 49. Також можна телефонувати на «Гарячу лінію міста» за коротким номером 15−80.

29 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up