Львівська лікарня отримала експрес-тести на антиген до COVID-19

Львівська лікарня отримала експрес-тести на антиген до COVID-19

Близько 1 тисячі експрес-тестів на антиген до коронавірусу отримала лікарня швидкої медичної допомоги Львова. Ними тестують хворих, які потрапляють на лікування в лікарню.

Про це з посиланням на керівника медичного закладу Олега Самчука повідомила пресслужба Львівської міськради.

«Нам передали тисячу тестів на антиген, і ми почали тестування. Проводимо сортування пацієнтів, які поступають в лікарню, щоб розмежовувати „чисті“ та „ковідні“ пневмонії. Також це і для вагітних, породіль, і для людей, які не мають можливості пройти тестування і звертаються до нас амбулаторно. Ми запустили це, ефективність чудова, достовірність — 96%. Цей тест майже нічим не відрізняється від ПЛР-тесту, адже достовірність ПЛР — 100%, а експрес-тесту на антиген — 96%. Тому ми користуємося ПЛР-лабораторією, яку ми відкрили в лікарні, а ці тести використовуємо для верифікації діагнозу», — пояснив керівник лікарні швидкої допомоги Олег Самчук.

Читати також:  Приватні лабораторії Львова досліджень на коронавірус не робитимуть, - Андрій Васько

Нагадаємо, минулого тижня Львів закупив експрес-тести СOVID-19 Ag американського виробника «Abbott». Придбано 400 упаковок, у кожній із яких — по 25 тестів (тобто загалом це 10 000 тестів). Вартість закуплених тестів — 2 млн 400 тис. грн (тобто вартість одного тесту — 240 грн).

33 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up