Українського моряка оперують у Росії

У Львові гінекологи видалили жінці багатокілограмову пухлину

У клінічній лікарні швидкої медичної допомоги хірурги-гінекологи прооперували 49-річну мешканку Львова, у якої була пухлина вагою понад 6 кг, а за розміром була така, як п’ятилітрова банка.

Операція була складна, бо пухлина займала всю черевну порожнину жінки. Утім, вона завершилася успішно. У п’ятницю, 20 листопада, пацієнтку виписали додому, повідомляє сайт ZAXID.NET.

Як повідомила в.о. завідувача гінекологічного відділення лікарні Тетяна Хижняк, львів’янка прийшла до них на консультацію зі скаргами на постійну втому, слабкість, запаморочення і гінекологічні кровотечі. Її скерували на обстеження, під час якого і виявили міому матки великих розмірів. Пацієнтка мала надлишкову вагу, важила 120 кг, тож і не підозрювала, що у неї пухлина таких розмірів.

Читати також:  Факт дня. Про ракову пухлину та Гіппократа

13 листопада львів’янку прооперували.

Операція тривала дві години і була складною. І не лише тому, що пухлина була доволі великих розмірів – 45х25х18 см і вагою понад 6 кг. Пухлина займала всю черевну порожнину жінки – від малого тазу і аж до діафрагми, була розділена кількома вузлами і вросла в жирову тканину кишківника.

Читати також:  Факт дня. Про ракову пухлину та Гіппократа

Попри це, операція завершилася успішно. Наступного дня пацієнтака вже самостійно ходила по палаті, а минулої п’ятниці, 20 листопада, її з лікарні виписали додому.

32 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up