Предстоятель УГКЦ привітав владику Бориса Ґудзяка з 60-річчям

Предстоятель УГКЦ привітав владику Бориса Ґудзяка з 60-річчям

Глава УГКЦ Святослав привітав особисто та від імені Синоду єпископів УГКЦ владику Бориса Ґудзяка, Архиєпископа і Митрополита Філадельфійського з нагоди 60-річчя.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Заносимо до престолу Всевишнього наші молитви, дякуючи Йому за те, що покликав Вас на дорогу жертовної посвяти Церкві та рідному народові, обдаровуючи Вас своїми дарами, які ви щедро примножили впродовж свого життя», – йдеться у привітальній грамоті.

Предстоятель УГКЦ відзначив плоди духовно-патріотичного виховання ювіляра, яке йому дали батьки і яке було підсилене членством у національно-зорієнтованих організаціях, зокрема в «Пласті», і доброю освітою, яку владика здобув у найкращих навчальних закладах світу. Усе це через служіння рясно вилилося на нашу Церкву, яка, переможно вийшовши з підпілля, розправляла свої крила.

Читати також:  Від коронавірусу помер найстарший єпископ УГКЦ Стефан Сулик

Патріарх УГКЦ підкреслив роль ювіляра в розвитку богословської науки.

Також зазначається, що відкритість на Божу волю владики Бориса допомогла йому надати нового дихання екзархату нашої Церкви у Франції, який він свого часу провадив.

«А сьогодні, здійснюючи архиєрейське служіння на теренах Філадельфійської митрополії, відділеної океаном від материнської Церкви, ви стали для вірних нашої Церкви турботливим духовним батьком, ревним проповідником Божого слова, прикладом жертовного служіння, яке проходить «від серця до серця».

Читати також:  Від коронавірусу помер найстарший єпископ УГКЦ Стефан Сулик

«Не можна оминути увагою Вашої активної участі в діяльності Синоду єпископів УГКЦ та безумовного авторитету серед владик, що сприяло прийняттю багатьох важливих рішень для блага нашої Церкви… Усе це свідчить про Вас як про людину великої віри та глибокої мудрості», – наголосивГлава УГКЦ.

70 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up