Не виставляйте Львів на посміховисько, - отець Юстин Бойко

Не виставляйте Львів на посміховисько, – отець Юстин Бойко

Церква не братиме участі у політичних баталіях, які сьогодні розгорілися у стінах Львівської міської ради між новобраними депутатами та ексголовою міста Андрієм Садовим.

Про це у дописі на Facebook зазначив відомий священник, ієромонах УГКЦ, отець Юстин Бойко.

За словами отця, колотнеча між депутатами та міським головою – це вже гірка традиція. І сьогодні обидві сторони твердять, що це Церква – на їхньому боці. Тому годі мовчати.

“На чиїй стороні Церкві ? На стороні Бога живого, який хоче, щоби усі люди жили в любові і злагоді, щоби вміли прощати, знаходити порозуміння, тощо. Тому, у ці дні ми, священники, усильно молимося з вірними, щоби подав нашому народові мудрих і жертовних провідників на церковній і народній ниві. Саме так заповів нам молитися праведний митрополит Андрей Шептицький”, – пише о. Юстин Бойко.

Читати також:  Українська Галицька партія не потрапляє у Львівську міськраду

Він нагадав Христові слова: «Віддайте ж кесареве кесареві, а Боже Богові».

“А щодо інституту капелянства у львівській міській раді, то так виглядає, що його протягом останніх років місцевий політикум використовує як захоче. Тому, щораз то більше схиляюся до думки, що усі молитви перед кожною сесією Львівської міської ради слід проводити не у сесійній залі, але у Гарнізонному храмі свв. Петра і Павла, куди прийде кожен, хто захоче”, – зазначив представник церкви.

Читати також:  Будуть перевибори. Двоє кандидатів набрали однакову кількість голосів

Він закликав новообраного міського голову, депутатів міської ради “не виставляти Львів на посміховисько”.

“Покажімо перед Україною вищу культуру політичного життя, як також і культуру діалогу і порозуміння, до яких неодноразово закликає нас наш Спаситель Ісус Христос!”, – підсумував о. Юстин Бойко.

Нагадаємо, сьогодні відбулася перша сесія новообраної Львівської міськради. Депутати склали присягу та обрали робочу президію. Сесія пройшла без участі Андпія Садового.

462 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up