Вибори-2019: що потрібно встигнути сьогодні і до 19 квітня

КВУ повідомив про підкуп виборців у п’яти містах

Під час другого туру виборів мерів у п’яти містах застосовувалися технології, спрямовані на підкуп виборців.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, про це повідомив голова Комітету виборців України (КВУ) Олексій Кошель.

«За даними нашого спостереження, ми маємо підстави говорити, що в половині міст вибори відбулися відповідно до демократичних стандартів, але в п’яти містах з 11 наші спостерігачі відзначали застосування технологій, які є складовою механізмів з підкупу виборців», – сказав Кошель.

Читати також:  Проголосувала замість свого чоловіка: на Дрогобиччині судитимуть члена ДВК та її односельчанку

Кошель наголосив, що спостерігачі КВУ відзначали масове фотографування виборчих бюлетенів, підвезення виборців на дільниці, зокрема за допомогою приватного автотранспорту.

«Показовими були факти, зафіксовані нашими спостерігачами в Черкасах, коли приватними автомобілями довозили виборців до виборчих дільниць. Лише спостерігачі КВУ в Черкасах зафіксували близько десяти таких фактів. Також у Черкасах фіксували так звані каруселі й фотографування бюлетенів», – вказав він.

КВУ має підстави констатувати, що кількість фактів і масштаби технологій, пов’язаних із підкупом, значно зросли порівняно з першим туром виборів та порівняно з голосуванням 15 листопада. 

Читати також:  Благословення не отримав. Священнику УГКЦ запропонували знятися із виборів

У неділю, 22 листопада, другий тур виборів відбувся в одинадцяти великих містах України. Міських голів обирали у Львові, Дніпрі,  Черкасах, Полтаві, Рівному, Миколаєві, Ужгороді, Слов’янську, Нікополі, Дрогобичі та Бердянську. У першому турі 25 жовтня жоден з кандидатів не зміг набрати 50% голосів.

32 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up