Ручний перерахунок голосів підтвердив перемогу Байдена

Ручний перерахунок кількох мільйонів бюлетенів, поданих на виборах президента США в штаті Джорджія, підтвердив перемогу Джо Байдена, хоча і з дещо меншою перевагою. Тим часом президент Дональд Трамп, який намагається оскаржити результати голосування і заявляє про масові порушення в програних ним штатах, зазнає все нових поразок в судах.

Про це інформує ВВС.

Повідомлення про результати перерахунку голосів в Джорджії стало подарунком Джо Байден4, який відзначає в п’ятницю 78-й день народження.

У загальнонаціональному масштабі Байден отримав приблизно на 5,9 млн голосів більше, ніж Трамп. У колегії вибірників, яка повинна зібратися 14 грудня, очікуване співвідношення складе 306: 232.

Президент Трамп при цьому вважає, що демократи вкрали у нього перемогу на президентських виборах, і продовжує спроби поміняти результати виборів. Його штаб заявляє про фальсифікації під час голосування та підрахунку голосів, але не наводить вагомих доказів. Твердження Трампа неодноразово спростовували американські суди, виборчі комісії, влада штатів (в тому числі республіканська), і навіть призначені самим президентом співробітники урядових агентств США.

Після інавгурації 20 січня Байден офіційно стане 46-м президентом США.

57 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up