Символ реваншу і страху влади перед ідеями Майдану – Порошенко про обшуки в Музеї Революції Гідності

П’ятий президент, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко у Львові зустрівся з родинами загиблих учасників Революції Гідності та вшанував пам’ять загиблих, запаливши лампадку біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні.

Як передає пресслужба політсили, п’ятий президент також вшанував пам’ять загиблого на Донбасі бійця 80-ї бригади Івана Горошка, з яким 19 листопада попрощались у Львові.

Під час спілкування з журналістами Порошенко наголосив, що зняття заочного арешту з президента-втікача Віктора Януковича і обшуки у Музеї Революції Гідності – це однозначні символи реваншу.

“Уже сьома річниця початку Революції Гідності, коли Україна і українці продемонстрували, що наш шлях у Європу, мета приєднання до Європейського Союзу і вихід із Російської імперії, з Радянського Союзу є справжньою об’єднуючою національною ідеєю. Сім років тому мільйони українців були на вулиці. І Путіну, і його п’ятій колоні, які тоді були при владі, цей рух був кісткою у горлі. І для того, щоб зупинити це, на вулицю були кинуті “Беркут”, внутрішні війська. Почали вони з побиття студентів, а безславно закінчили із вбивства Героїв Небесної Сотні”, – нагадав Порошенко.

Він наголосив, що подвиг Героїв Небесної Сотні назавжди буде закарбований не тільки в серцях українського народу, а й в українській історії.

“На цьому подвигу будуть виховуватися покоління українців. І тому сьогодні наша команда, львівська команда на чолі з Олегом Синюткою, члени родин Герої Небесної Сотні, перед якими український народ у боргу, тут для того, щоб вшанувати їхню пам’ять. І це символ ставлення українців до подвигу Героїв Небесної Сотні”, – переконаний Порошенко.

“Але сьогодні є й інший символ, який демонструє влада, той “подарунок”, який вона приготувала для українців. Вона ігнорує досягнення Революції Гідності, руйнує їх, намагається зруйнувати декомунізацію, руйнує люстрацію, імплементуючи в Офіс президента, у правоохоронні органи тих, хто п’ять років ховався за кордоном від українського правосуддя”, – зазначив п‘ятий президент.

За його словами, влада імплементує адвокатів Януковича, які нині очолюють Державне бюро розслідувань, адвокатів Єфремова, які очолюють судовий напрямок в Офісі президента.

“Який ще символ реваншу краще було б підібрати для влади? А вони знайшли. Бо сьогодні в Музеї Революції Гідності ранок почався із обшуків. Чому так сталося? Що вони там шукали? Бо вони бояться ідей, які надихнули українців під час Революції Гідності. Вони бояться за себе і тому сховалися у Феофанії”, – вважає Порошенко.

“Наша чинна влада ментально інша. Вони прийшли до свого розуміння Революції Гідності у сценках “95 кварталу”. Коли на Майдані вбивали людей – вони жартували з тим, що добре було б тих, хто постраждав, одягти у вовну, а поліції видати ебонітові палиці. Жартували над нашим суверенітетом і над нашою державою. І дуже добре, що зараз народ прозріває”, – переконаний Порошенко.

Лідер “Європейської солідарності” наголосив, що мета його команди – привести Україну до членства у Європейському Союзі та НАТО. “І жодні відосики, жодні обшуки, жодні кримінальні справи, жодні знущання над членами родин Героїв Небесної Сотні не зупинять цей наш рух”, – наголосив Порошенко.

На його переконання, українці, незважаючи ні на що, будуть вшановувати пам’ять Героїв Небесної Сотні.

50 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up