Дьвівська обласна рада

Облрада виділила додаткові кошти для реконструкції львівських лікарень

Сьогодні, 19 листопада, під час позачергової сесії Львівська обласна рада підтримала внесення змін до обласного бюджету. Зокрема перерозподілено фінансовий ресурс деяких обласних програм, окремі заходи яких неможливо виконати через пандемію коронавірусу.

Про це інформує пресслужба ЛОР.

«Скеровуємо майже 17 млн грн для завершення реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру і майже 10 млн грн для закінчення робіт у пологовому корпусі Львівської обласної клінічної лікарні.

Читати також:  Під стінами Львівської ОДА побільшає наметів

Таким чином наша каденція доведе до логічного завершення ці роботи. Усі пам’ятають, у якому стані були ці об’єкти», – зауважив голова комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Олег Домчак.

Відтак змінами до бюджету збільшено видатки в рамках Програми капітального будівництва об’єктів соціально-економічного та житлово-комунального призначення на 30,58 млн грн; збільшено видатки для департаменту охорони здоров’я на суму 9,6 млн грн (з них для Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру для ремонту необхідного обладнання – 6,3 млн грн), для управління капітального будівництва – 16,4 млн грн, для департаменту економічної політики – 6,55 млн грн, департаменту з питань культури, національностей та релігій – 40 тис грн.

Читати також:  Висловлена недовіра заступникам голови облради – перший крок до їх звільнення

Варто додати, що депутати внесли низку технічних змін до обласних цільових програм.

44 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up