У Львові відкрили виставку для порятунку костелу, де творив Пінзель

У Пороховій вежі у Львові презентували виставку, щоб привернути увагу до руйнування старовинного костелу Всіх Святих у селі Годовиця на Львівщині, де Іоан Георгій Пінзель у XVIII столітті створив вівтар.
Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

“Завдяки об’єднанню журналістів, митців, скульпторів, музикантів, артистів, фотографів і всіх небайдужих друзів, які підтримували проєкт, ми змогли втілити цей задум (відкрити виставку – ред.). Промоція дала змогу ознайомити львів’ян і гостей міста з цією безцінною перлиною України, а також внести костел Всіх Святих у с. Годовиця в туристичні маршрути Львівської області. Ми будемо докладати максимум зусиль, щоб ця унікальна перлина була врятована”, – розповіла ініціаторка проєкту Івона Лобан.

Читати також:  У львівській Пороховій вежі відкрили виставковий центр

Експозиція об’єднала у собі фотовиставку, фільм та скульптури відомого митця Василя Бабія. Скульптор створив чотири нові артоб’єкти спеціально для проєкту після відвідування костелу в Годовиці.

“Ґрати, риштування, стіни, які осипаються, дірки, що провалюються у храмі, – все це хотілося показати. Але на моїх скульптурах ви бачите й ангелів, які обов’язково врятують костел від занепаду”, – зазначив Бабій.

За чотири роки у межах проєкту було зроблено понад тисячу фотографій. Сотня з них лягла в основу виставки світлин, яку приурочили до святкування 180-річчя фотографії на Львівщині.

Читати також:  Виставка “Театр Заньковецької. Перші 100 років” у Львові

Переглянути експозицію можна до 27 листопада.

50 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up