Шмигаль: Якщо карантин вихідного дня не спрацює – будуть жорсткіші заходи

Якщо карантин вихідного дня не дасть результатів, уряд буде впроваджувати більш жорсткі заходи.

Про це під час виступу у Верховній Раді 17 жовтня сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Основне завдання карантину вихідного дня, щоб ми вийшли на плато за кількістю хворих, тобто зафіксувати їх на цифрах не більше 12 -15 тисяч в день. За найближчі два тижні ми повинні побачити його перші результати за умови дотримання абсолютно всіх правил. Якщо цього не станеться, ми почнемо готуватися до більш жорстких карантинних обмежень. Ми будемо вимушені це робити”, – сказав Шмигаль.

Він зазначив, що карантин вихідного дня може дати Україні шанс уникнути більш жорсткого локдауну.

«Якщо карантин вихідного дня не буде забезпечувати необхідне зменшення кількості соціальних контактів, то за даними аналітиків РНБО, позначку у 20 тис. захворівших щодня ми зможемо перетнути вже за три тижні», – сказав Шмигаль.

Він зазначив, що останнім часом чує багато критики щодо рішення про запровадження карантину вихідного дня. І про те, що ніби КМУ вважає, що вірус розповсюджується тільки на вихідних, але такий крок – не ноу-хау України, його запроваджували у Туреччині та Ізраїль.

“В 3 кварталі порівняно з II кварталом економіка зросла на 8,5%. Це позитивний сигнал і сценарій відновлення, тому ми говоримо, що рішення про повний локдаун не буде запроваджено до тих пір, поки у нас є альтернатива, але над цією альтернативою треба працювати разом, і досягти хоча б плато і зупинки зростання епідемії”, – сказав Шмигаль.

52 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up