Підприємці штурмували Раду: депутати не відстрочили закон про касові апарати

Верховна рада України не підтримала законопроєкт №4313-д про відстрочку касових апаратів для ФОП.

Під час голосування за основу законопроєкт підтримали тільки 17 народних депутатів: 13 – від «Слуги народу» та четверо позафракційних.

Документ передбачав відстрочку обов’язкового використання касових апаратів до 1 січня 2022 року для платників єдиного податку 2-4 груп, за винятком ризикових галузей.

Олена Кондратюк, в.о. голови Верховної Ради назвала результати “ганебними”: “Я не розумію, навіщо було виносити цей закон і рішення таке ганебне приймати. Давайте ми всі будемо відповідально ставитися до тих людей, які стоять біля Верховної Ради”.

“Колеги, ми зайшли в розгляд 4313-д. Виглядає так, що у нього немає підтримки ані в коаліції, ані в опозиції. Немає підтримки ані на вулицях, ані в урядових будівлях”, – прокоментував проєкт закона депутат від фракції “Голос” Ярослав Железняк.

Підприємці після голосування намагалися прорватися в приміщення Ради.

17 листопада біля будівлі Верховної Ради України відбувається акція підприємців «Право на працю!». Близько тисячі її учасників вимагають скасувати карантинні обмеження для малого бізнесу, а також ухвалити законопроєкти, спрямовані на захист спрощеної системи оподаткування.

В організації «Підприємці України/#SaveФОП» (організатор акції) повідомили, що вимагають також ухвалення законопроєктів №2644 і №2645, які пропонують скасувати закони, що зобов’язують фізичних осіб підприємців мати касові апарати.

55 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up