Другий тур виборів у Львові: ви за красивих чи розумних?

Цьогорічні вибори міського голови Львова запам’ятаються не лише рекордно низькою явкою, а й інтригою — вперше за багато років менше ніж за тиждень до проведення другого туру виборів відкритим залишається головне питання: хто кого? І однією з головних причин цього є якісний склад учасників виборів.

Адже і Садовий, І Синютка, і Кошулинський, який посів третє місце є політиками загальноукраїнського масштабу. Щоправда політична зірка Андрія Садового, який донедавна очолював парламентську партію “Самопоміч”, так само, як і екс-спікера ВРУ та “свободівця” Руслана Кошулинського зараз поступово гасне, і вони обоє борються за збереження свого місця на політичному Олімпі.

Натомість політична кар’єра Олега Синютки, який зумів змінити посаду голови ЛОДА на крісло депутата ВРУ від ЄС стабільно йде вгору.

Отож львів’яни таки мають проблему, за кого проголосувати у другому турі виборів міського голови Львова.

Екперти Центру інституційного моделювання, оцінювання та рейтингування (ЦІМОР) проаналізували основні характеристики усіх основних та потенційних претендентів на посаду міського голови. Оцінювання відбувалось за п’ятьма показниками: адміністративно-правові компетенції, емоційно-вольові риси, морально-етичні якості, організаційні здібності та суспільно-політичний авторитет.

Що цікаво, за інтегрованим показником з одного боку лідером виявився Олег Синютка, натомість Андрій Садовий поступився другим місцем Руслану Кошулинському. Коли ж розглянути всі п’ять критеріїв окремо, то єдине, в чому переграє своїх конкурентів Андрій Садовий, є суспільно-політичний авторитет.

Також вони на одному рівні, якщо говорити про організаційні здібності. В інших трьох пунктах Андрій Саловий поступається Олегу Синютці, причому за морально-етичними якостями суттєво.

Ну а ви тепер вибирайте між красивими та розумними.

Олександр Сирцов, політичний аналітик

201 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up