За здоров’я президента Зеленського помолились в головних синагогах світу

Рабини з різних країн світу передали відео з їхніми молитвами за одужання президента Володимра Зеленського від коронавірусної інфекції.

Про це повідомили у пресслужбі глави держави.

Зокрема, головний рабин святих місць Шмуель Рабинович помолився за здоров’я українського президента біля Стіни Плачу в Єрусалимі.

У Великій синагозі Європи у Брюсселі головний диригент Ісраель Міллер заспівав спеціальну молитву для одужання Зеленського.

Рабин Моше Реувен Асман у Києві прочитав молитву для одужання президента України, за єврейським звичаєм він згадує ім’я Зеленського та ім’я його матері.

У єврейській громаді Дубая президент громади Солі Вольф, рабин Леві Духман і засновник громади, бізнесмен Наум Коен разом помолилися і побажали президенту України якнайшвидшого одужання.

Свої слова підтримки і молитви передав і головний рабин Ізраїлю Іцхак Йосеф.

Рабин Великої синагоги Парижа Моше Себбаг теж записав відео для Зеленського. Оскільки зараз у Парижі карантин, він не міг зняти ролик у самій синагозі і зробив відеомонтаж.

Президент України 9 листопада отримав позитивний результат тесту на COVID-19. Він лікується у клінічній лікарні “Феофанія” і продовжує виконувати свої обов’язки. У Зеленського є обладнаний спеціальний кабінет, у якому він може проводити наради.

65 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up