У лікарні швидкої допомоги додалося 50 ліжок для хворих на COVID-19

У понеділок у міській лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова відкрили першу частину нового відділення для хворих на COVID. Це 50 ліжок на 1-му поверсі, які обладнали за рекордно короткий термін — 12 днів. Також сюди придбали рентген- та УЗД-апарати.

Про це інформує пресслужба Львівської міськради.

Як зауважив мер Львова Андрій Садовий під час огляду відділення, поступово кількість ліжок тут збільшать до 350. Відтак, загалом лікарня зможе прийняти 650 хворих на коронавірус.

Нове COVID-відділення облаштовують в одному із корпусів лікарні. Проект передбачає максимально швидке виконання робіт та закупівлю медичного обладнання.

«За 12 робочих днів ми вже маємо 50 повністю обладнаних ліжок. Є обладнання, кисневі концентратори. До 1 грудня ми маємо мати загалом додаткових 350 ліжок для тих людей, які будуть потребувати допомоги через COVID і запалення легень», — зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Читати також:  У інфекційній лікарні Львова з коронавірусом перебуває працівник ЗСУ

Мер зауважив, що окрім лікарні швидкої допомоги, додаткові ліжка розгортають і в інших лікарнях, які приймають хворих на COVID. Також місто проводить кисень та закуповує кисневі концентратори.

«Безперечно, ми збільшили кількість ліжок в нашій 8-мій, 1-шій, 5-тій і 4-тій лікарнях і, звісно, пологовий на вул. Мечникова також має окреме відділення. Тобто готовність — максимальна. Область також включилася — у Винниках збільшили кількість ліжок на 250, а корпус на Бой-Желенського переходить у підпорядкування Центру легеневого здоров’я. Єдине питання — це наша обласна клінічна лікарня, де можна і треба розмістити більше ліжок”, — розповів Андрій Садовий.

Зі слів керівника лікарні Олега Самчука, будівельники працюють у режимі нон-стоп, тож за декілька днів тут розгорнуть усі 350 ліжок. Також сюди вже закупили необхідне медичне обладнання.

Читати також:  Степанов: Для госпіталізації хворого достатньо лише клінічної картини

«Всі об’єдналися для того, щоб зреалізувати цей проект. За 12 днів відкрито вже перших 50 ліжок для пацієнтів середньої тяжкості на COVID, завезено близько 150 ліжок і ще очікуємо близько 200 ліжок. Це і нові ліжка, і також ліжка з Німеччини і Франції від благодійників. Пошито близько 500 комплектів постелі, завезено 100 концентраторів, два рентген-апарати, два УЗД-апарати, монітори, перфузори, ЕКГ-апарати, повністю все облаштовано киснем і всім необхідним для того, щоб люди могли лікуватися.

В нас є бригада, яка працює нон-стоп у лікарні. Ми збільшуємо зараз наш кисневий резервуар до 11 тонн, тому що потреби кисню надзвичайно великі. Відкриття цього відділення дасть впевненість, що всі, хто буде потребувати спеціалізованої допомоги, її отримає”, — прокоментував Олег Самчук, керівник лікарні швидкої допомоги Львова.

48 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up