Нова вакцина від COVID-19 показала надвисоку ефективність

Американська компанія Moderna заявила, що ефективність її вакцини від коронавірусу склала 94,5%. Про це свідчать попередні дані, отримані в ході випробувань препарату, повідомляє АР.

У випробуванні вакцини в США взяло участь 30 тисяч осіб, половина з яких отримала дві дози вакцини з інтервалом в чотири тижні. Іншим вводилося плацебо.

Президент компанії доктор Стівен Хоге привітав “дійсно важливу віху”, але зазначив, що найбільш обнадіює наявність подібних результатів різних компаній.

“Це повинно вселити в нас надію на те, що вакцина дійсно зможе зупинити цю пандемію і, сподіваюся, повернути нас до нашого життя”, – сказав Хоге.

До кінця 2020 року Moderna планує випустити близько 20 млн доз вакцини. Компанії BioNTech і Pfizer, конкуренти Moderna, розраховують отримати близько 50 млн доз по всьому світу до кінця року.

Раніше повідомлялося, що вакцина від коронавірусу компанії Pfizer і її партнера BioNTech показали ефективність на рівні 90%.

66 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up