Садовий “кладе” на закон заради передвиборчого піару, – політик

Те, що «карантин вихідного дня» – це популізм і імітація боротьби із пандемією, вже написали. Тут зрозуміло.

Тепер по Андрію Садовому.

Рішення Кабінету Міністрів вводить «карантин вихідного дня» з такими словами: «В період з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 годин 00 хвилин понеділка». Тобто у визначенні днів немає термінів «вихідні» чи «робочі».

Рішення виконкому Львівської міськради за підписом Садового дозволяє, цитую, «роботу з 07:00 до 22:00… <далі перелік суб‘єктів господарювання: кафе, ресторанів, ринків і так далі> …та оголосити робочими днями вихідні дні суботу та неділю».

Ще раз. У рішенні Кабміну визначається, що кафе, ресторани і так далі мають бути зачинені з першої секунди суботи до останньої секунди неділі. Байдуже, робочі це дні чи вихідні. Субота настала – закривайтеся. Неділя закінчилась – відкривайтеся. Все просто.

Читати також:  Суд скасував грошову заставу для Садового

Садовий вписує оте своє «оголосити робочими днями вихідні» тільки для видимості того, що він хитро обійшов рішення Кабміну. Насправді він його не обійшов, а тупо на нього поклав. Більше того, поклав відкрито і нахабно, у першу чергу заради власного піару перед другим туром виборів.

Йому можна аплодувати – бо красивий піар-хід. Можна казати, що завдяки цьому львівські підприємці хоч трохи зароблять і не всі вони закриють бізнес – це правда, і я радий за них. Киянам так не пощастить, і рестораторам більшості міст також.

Але з тим же успіхом мер міста може сказати, наприклад, під час мобілізації, що у їхному місті рік іде за два, і тому нема нікого мобілізовувати – бо всі вже застарі. Або сказати, що у його місті тепер діє календар друїдів і тому мобілізація з першого лютого, умовно, 2021 року неможлива, бо за друїдським календарем зараз 6835 рік. Логіка буде такою ж самою. Дрібне мухлювання, що наче димовою завісою скриває банальний саботаж.

Читати також:  "Вибори "П" - про Насірова, відсутність Садового у Львові та російських наглядачів на виборах

Рішення Кабміну ідіотське. Просто ідіотське. Я повністю підтримую протест рестораторів, яких це рішення тупо вбиває. І є способи обійти цю заборону – саме обійти, а не порушувати закон, бо dura lex sed lex. І особисто я буду аплодувати цим обхідним шляхам – якщо букву закону не буде порушено.

Але коли мер великого у всіх сенсах міста під приводом захисту бізнесу відкрито кладе на закон заради передвиборчого піару – це огидно і може мати дуже, дуже погані стратегічні наслідки. І аплодувати цьому точно не слід.

Dixi.

Юрій Гудименко

53 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up