Ощадбанк знизив ставки на кредити для малого бізнесу

Ощадбанк знизив ставки за основними кредитними програмами для клієнтів малого та середнього бізнесу.

Про це йдеться в пресрелізі банку, інформує Укрінформ.

Ощадбанк у черговий раз суттєво знижує ставки за основними кредитними програмами для клієнтів МСБ і залежно від строку кредитної операції та фінансового стану позичальника зниження сягає 2%.

До кінця 2020 року бізнес-клієнти Ощадбанку мають можливість поповнити обіговий капітал, придбати транспорт або обладнання за рахунок кредитних коштів зі ставкою від 12,25% річних у гривні.

«Ми одними з перших на ринку почали фінансувати малий та середній бізнес за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» і входимо до ТОП-3 головних інвесторів серед українських банків. Цього року підприємці вже отримали близько 800 доступних кредитів на суму майже 1,1 млрд грн», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич.

Окрім успішної реалізації державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» Ощадбанк реалізує партнерські програми з постачальниками імпортних і вітчизняних транспортних засобів та техніки за зниженими ставками кредитування. Частину кредитного навантаження бере на себе партнер, у рамках деяких програм ставка становить 0,1% річних.

89 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up