Кучма чи Веселий? Експерти оцінили претендентів на посаду мера Дрогобича

Експертний рейтинг потенційних кандидатів на посаду міського голови Дрогобича

25 жовтня 2020 року відбулись вибори депутатів до Дрогобицької міської ради та Дрогобицького міського голови. Оскільки ніхто з претендентів на цю посаду не здобув понад 50% голосів виборців, другий тур міського голови  заплановано на 22 листопада 2020 р. За посаду міського голови Дрогобича будуть змагатися Тарас Кучма та Андрій Веселий.

Власне, від того, хто очолить місцеві громади, залежить добробут кожного без винятку мешканця України.

Відтак Громадською ініціативою “Центр інституційного моделювання, оцінювання та рейтингування” започатковано проект з формування структурованого та системного бачення того яким досвідом, якостями, чеснотами та компетенціями мають володіти публічні особи.

З метою неупередженого підходу до оцінювання та рейтингування сформовано науково- методичну та експертну ради.

Завдання науково-методичної ради було опрацювання методології і критеріїв оцінювання потенційних претендентів, а експертної ради – здійснення безпосередньо оцінювання.

Експертне оцінювання проводилось в період з 5-го листопада по 9 листопада 2020 року. Із його результатом можна ознайомитися у наданому редакції Syla News документі:

Раніше ми вже повідомляли, що Андрій Веселий відмовився брати участь у теледебатах з Тарасом Кучмою.

4100 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up