У Данії вже знищили більше 10 мільйонів норок

Щонайменше 10 мільйонів норок було знищено фермерами відповідно до урядового розпорядження, доки його не визнали таким, що порушує законодавство.

Про це повідомляє повідомляє Укрінформ з посиланням на Bloomberg.

Видання повідомляє про тисячі тушок норок, розкиданих уздовж автомагістралей.

Як відомо, прем’єр Данії Метте Фредеріксен раніше заявила про спеціальні обмеження для понад 280 тисяч жителів північної Данії у зв’язку з виявленням у людей нового виду вірусу COVID-19, мутацію якого пов’язують із норковими фермами.

Читати також:  Медикам, задіяним у боротьбі з коронавірусом, обіцяють високі надбавки

Минулої середи уряд Данії оголосив про рішення знищити все поголів’я норок у країні, яка є європейським лідером норкової промисловості. Йшлося про близько 17 мільйонів тварин. Причиною було оголошено виявлення на норкових фермах мутації вірусу COVID-19, що поширюється людей.

Науковці вважають, що подібні мутації можуть поставити під сумнів ефективність вакцин від коронавірусу, що нині розробляються.

Читати також:  Коронавірус: За добу в Китаї померли 73 людини

10 листопада данський міністр із питань продовольства визнав рішення уряду про масове знищення норок помилковим та таким, що не має юридичних підстав. Нині рішення призупинено, а законопроєкт, який дозволить здійснити масову ліквідацію норок, подано на розгляд парламенту.

43 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up