Штучний водоспад і квадроцикли: Маєток голови КСУ з висоти пташиного польоту

Журналісти зняли з висоти пташиного польоту маєток голови Конституційного суду України Олександра Тупицького в містечку Васильків під Києвом.

Садибу сімейства Тупицьких показав сайт “Страна”.

На величезній території можна побачити водоспад, басейн, теплицю і квадроцикл.

З опублікованих кадрів видно, що над ділянкою, площею в 23 сотки, попрацював ландшафтний дизайнер. Газон там ідеально вистрижено, стежки викладено декоративним каменем, озеро облагороджено і навіть створено штучний водоспад.

За словами сусідів, Тупицький проживає саме в цьому будинку, а інформація в декларації свідчить, що його площа становить 211,4 кв. м. Водночас маєток добре приховано від сторонніх очей за високим парканом, по периметру там встановлено датчики руху і камери спостереження.

“Сам котедж двоповерховий, побудований у класичному стилі. У дворі багато всього цікавого. Зони відпочинку на будь-який смак. Тут тобі басейн із шезлонгами і пляжне бунгало. Поряд штучне озеро з водоспадом. І ще тренажерний зал на свіжому повітрі під навісом. Неподалік встановлено теплицю і розбито грядки. Біля центрального входу стоїть квадроцикл у чохлі від дощу. На галявинах біля будинку – гірки, гойдалки, пісочниця і декілька батутів. А на ганку запарковано кортеж з дитячих машинок-каталок”, – описують побачене розслідувачі.

З ділянки є два виїзди, оскыльки вона досить незвичайної форми, адже садиба сімейства глави КСУ складається з двох земельних наділів. Так, маэток розташовано на території, яка за документами належить тещі Тупицького. Тоді як на землі, яку задекларував сам суддя, встановлено тільки дитячий майданчик і “гойдалку”. Двір ж не роздылено огорожею на дві частини і виглядає він як єдине ціле.

88 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up